سرویسهای هاست و ثبت دامنه و طراحی سایت با 14 سال سابقه
تماس با ما: 09133167021,03136661257

روش خرید آنلاین گواهینامه SSL

صفحه اصلی / پشتیبانی / مرکز آموزش / تجارت الكترونيك
بازدید:10294 | نویسنده: ایکام

خرید و دریافت گواهینامه SSL در سایت ایکام بصورت آنلاین میباشد . روش خرید و دریافت گواهینامه SSL بصورت زیر میباشد :

ابتدا به بخش فروش الکترونیک هاست و دامنه شرکت ایکام رفته و در بخش سفارش و در بخش دسته بندی ها شرکت ارائه دهنده SSL مورد نظر خود را (Thawte,GeoTrust,COMODO,Verisign)  را انتخاب نمائید . سپس با کلیک برروی دکمه همینک سفارش دهید آنرا به سبد خرید خود اضافه نمائید .

در صورتیکه قبلا در سیستم فروش الکترونیک هاست و دامنه

ثبت نام نکرده باشید باید ثبت نام نمائید . پس ازپرداخت هزینه گواهینامه SSL یک ایمیل فعال سازی به نشانی ایمیل شما که در سیستم فروش الکترونیک هاست و دامنه معرفی نموده بودید ارسال میشود.

با کلیک برروی لینک داخل ایمیل به مرحله ارائه اطلاعات گواهینامه خواهید رفت . در این بخش اطلاعات مربوط به CSR و نوع سرور و ایمیل مالک گواهینامه را که قرار است ایمیل تائیدیه دریافت گواهینامه را دریافت کند را انتخاب نمائید .

پس از تکمیل فرم مربوطه و ارسال اطلاعات در صورتیکه اطلاعات شما صحیح باشد گواهینامه را بعد از حدود 45 دقیقه دریافت خواهید نمود .

لازم به ذکر است که در صورنیکه به هنگام تولید CSR قوانین ایجاد CSR را رعایت ننمائید و اطلاعاتی که حاوی آدرسی در ایران بوده و یا دامنه با پسوند .ir باشد وارد نمائید گواهینامه شما برگشت داده خواهد شدو هیچگونه وجهی از طریق ایکام برگشت داده نخواهد شد .

پیشنهاد میشود قبل از تولید CSR با مسئولین شرکت ایکام در خصوص تولید CSR مناسب مشورت نمائید . تا برای تولید گواهینامه SSL خود دچار مشکل نشوید .

برای خرید آنلاین گواهینامه SSL چند مورد بسیار ضروری را دقت کنید :

1- به هنگام تولید  CSR خود و در بخش شهر و کشور هیچ اطلاعاتی از ایران نباید وارد نمائید .

2- اطلاعات Whois مربوط به دامنه شما به هنگام صدور گواهينامه SSL نباید حاوی اطلاعاتی از ایران باشد . این اطلاعات شامل نشانی , شهر , کشور و شماره تلفن است .

3- برای دامنه های مربوط به ایران به هیچ وجه امکان صدور گواهینامه SSL نمیباشد .

4- در فرم ثبت گواهینامه که در بخش فروش الکترونیک ایکام پر خواهید نمود اطلاعات فرد دارنده گواهینامه سوال میشود که این اطلاعات باید دقیقا منطبق بر اطلاعات Whois دامنه باشد .

5- در سایتهایی که دارای محتوای انگلیسی هستند  به هنگام صدور گواهينامه SSL نباید جایی از نشانی ایران و یا تلفن ایران و اطلاعاتی از این قبیل وجود داشته باشد .

 

گروه تجارت الکترونیک شرکت ایکام

http://dataecom.com/ecommerce_solutions.html