سرویسهای هاست و ثبت دامنه و طراحی سایت با 14 سال سابقه
تماس با ما: 09133167021,03136661257

توافق نامه

صفحه اصلی / توافق نامه
توافق نامه استفاده از سرويسهاي ايكام

توافق نامه استفاده از سرويسهاي ايكام

قبول شرایط و مقررات زیر توسط طرفین به هنگام خرید سرویس از طرف مشتری و به هنگام ایجاد سرویس از طرف ایکام بطور اتوماتیک انجام میگردد و خرید و پرداخت مبلغ سرویس از طرف مشتری به منزله قبول شرایط زیر بدون هیچ عذری میباشد .
1. ایکام متعهد مي گردد كه در قبال دريافت مبلغ تعيين شده، خدمات ميزباني وب را با شرايط ذكر شده در مشخصات مجموعه ها و همچنين انتخاب كاربر، با توجه به فرمي كه كاربر ارسال مي كند، به وي ارائه نمايد.
2. عودت مبالغ پرداختي از جانب شما، پس از اقدام ایکام به ثبت سفارش شما، به هيچ وجه امکان پذير نيست.
3. متقاضي متعهد مي گردد در طول مدت استفاده از خدماتي كه ایکام بر طبق اين فرم در اختيار وي قرار مي دهد، به هنگام تبادل فايلها و كلا هرگونه اطلاعات به فضاي تخصيص داده شده جهت سايت خود، رعايت كامل شئونات اسلامي و قوانين جمهوري اسلامي ايران و نيز قوانين بين المللي را بنمايد. متقاضي مي پذيرد كه مسئوليت كامل هرگونه اطلاعات، فايل، تصوير و نيز ساير مواردي كه درون سايت خود قرار مي دهد، با خود او مي باشد و هيچگونه مسئوليتي در اين زمينه متوجه ایکام نمي باشد. متقاضي همچنين متعهد مي گردد كه كليه قوانين حقوق تاليف بين المللي و داخلي را در سايت خود رعايت نموده و از ايجاد مزاحمت براي ساير كاربران اينترنت، اقدام به دستكاري و نفوذ به سايتهي ديگران، هرگونه استفاده غير قانوني از ايميل خود و ساير موارد مشابه پرهيز نمايد.
4. متقاضي متعهد مي گردد كه نام اختصاصي و رمز عبور اختصاص يافته به خود را كه توسط ایکام به وي اطلاع داده خواهد شد، نزد خود محفوظ نگه داشته و به فرد ديگري انتقال ندهد. متقاضي همچنين متعهد مي شود كه حق استفاده از خدمات ارائه شده مندرج در اين فرم را در طول مدت استفاده از اين خدمات، بدون اجازه ایکام به غير واگذار ننمايد.
5. ایکام جهت تماس با شما، نياز دارد كه همواره مشخصات شما مندرج در فرم سفارش، مانند آدرس محل، تلفن تماس و ايميل شما را در اختيار داشته باشد. لذا ضروري است كه متقاضي در صورت تغيير مشخصات خود، موارد جديد را هرچه سريعتر به ایکام اطلاع دهد در غير اين صورت ایکام هيچ مسئوليتي را در اين قبال آن نمي پذيرد.
6. در صورتيكه پس از ارائه خدمات مندرج در فرم جاري توسط ایکام به هر علتي چه بين المللي و چه داخلي، از قبيل (ولي نه محدود به) شرايط نمونه زير كه از اراده ایکام خارج باشند، در تداوم خدمات ارائه شده خدشه اي وارد آيد و يا خدمات مزبور موقتا يا دائما قطع گردند، هيچگونه مسئوليتي متوجه ایکام نخواهد بود. از ميان اتفاقات مزبور مي توان به مواردي مانند آسيب ديدگي ماهواره هاي مخابراتي، پديده هاي مخرب جوي مانند سيل، آتش سوزي، طوفانهاي خورشيدي، تغييرات در لايه ازون و ...، اشكالات خطوط مخابراتي، تاخير در پاسخگويي شركتهاي خارجي فراهم كننده خدمات درخواستي مندرج در اين فرم به هر ميزان زماني، ممنوعيت به كارگيري اينترنت در خارج يا داخل كشور، جنگ، اغتشاش، اعتصابات، تغيير در قوانين داخلي يا خارجي، اجبار شركتهاي بين المللي جهت دريافت مبالغ اضافي جهت پايدار ماندن خدمات مربوط به ميزباني وب، تغييرات در قوانين ارزي، اقتصادي، واردات و صادرات، تغييرات نرخ ارز و از اين قبيل (كلا شرايط خارج از قدرت و اراده ایکام) اشاره نمود.
7. استفاده بيش از حد مجاز تخصيص داده شده به شما از سايت، ارسال هرز نامه، استفاده نابجا از سايت و مواردي از اين قبيل موجب قطع شدن دسترسي شما خواهد شد و مبلغ پرداختي برگشت داده نخواهد شد. قطع شدن سرويس بدين معناست که سرويس مربوطه ابتدا suspend شده و سپس بعد از ارسال نسخه پشتيبان fullbackup به کاربر به طور کلي از سيستم حذف مي شود.
8. مسئوليت فايلها و مطالب موجود در سايت بر عهده شماست. گرفتن نسخه پشتيبان، تعويض كلمه عبور هر چند وقت يكبار و ...، بر عهده شماست و در صورت بروز هرگونه مشكلي از سوي اين موارد، هيچگونه مسئوليتي در اين زمينه متوجه ایکام نمي باشد.
9. اسناد و دفاتر و گزارشات و همچنين عمليات الكترونيکي ضبط شده در سيستم كامپيوتري ایکام در مقابل ادعاي کاربران، سند و دليل معتبر خواهند بود.
10. ایکام مي تواند در هر زمان بدون اطلاع قبلي در متن اين قرار داد تغيير ايجاد کند.تمامي اين موارد و تغييرات در اخبار شرکت به صورت هفتگي براي کليه کاربران ارسال مي شود. اين وظيفه شماست که با مراجعه مداوم به اين متن، از تغييرات آن مطلع شويد و در صورت مخالفت با آن مي توانيد درخواست قطع سرويس خود را نماييد، در غير اين صورت تمام پيامدهاي احتمالي آن بر عهده شما خواهد بود. ارسال فرم سفارش به منزله مطالعه كامل اين قرارداد و مورد تاييد بودن تمامي موارد فوق از سوي شما خواهد بود.
11.در صورتيكه نرم افزارهاي نصب شده برروي وب سايت شما به هر دليلي باعث ايجاد وقفه در سرويس دهي هاست به ديگر مشتري ها گردد و يا از نرم افزارها و وب سايت شما باعث استفاده غير مجاز از منابع سخت افزاري سرورها گردد ، وب سايت شما تعليق و براي بار اول اطلاعات مربوط به نرم افزارهاي توليد كننده اين صدمات به اطلاع شما خواهد رسيد . شما موظف هستيد مشكلات را رفع نموده و به مسئولين اطلاع دهيد . سايت شما بصورت آزمايشي باز خواهد شد و در صورت بروز مجدد مشكل ديگر سايت شما براي هميشه حذف خواهد شد و ايكام هيچ هزينه اي در اين صورت پرداخت نخواهد كرد . بديهي است ايكام حق خود را براي مطالبه هرگونه ضرر و زيان ناشي از بد افزارهاي وب سايت شما براي خود محفوظ ميداند
12.در صورتیکه وب سایت هاست شده با مشکلاتی از قبیل خرابی فایل و باز نشدن صفحات و هر گونه مشکلاتی که بدلیل اشتباه در برنامه نویسی مواجه شود رفع اشکالات مذکور مستلزم پرداخت هزینه از طرف مشتری خواهد بود
13.در سرویسهای هاست اشتراکی ملاک تنظیمات هاست و پارامترها بر اساس تنظیمات و مشخصات فنی تنظیم شده از طرف ایکام میباشد . مشتری حق تغییر و یا درخواست لغو سرویس و یا برگشت مبلغ پرداختی به دلیل عدم ست شدن تنظیمات مورد درخواست را ندارد . در صورتیکه تنظیمات مورد نظر مشتری مشکلی را برای سرور پیش نیاورد درخواست مشتری در زمانی که ایکام صلاح بداند ، انجام خواهد شد . ملاک این تشخیص شرکت ایکام و تیم فنی آن میباشد

 

ارتباط با ما

شرکت ایکام

09133167021