سرویسهای هاست و ثبت دامنه و طراحی سایت با 14 سال سابقه
تماس با ما: 09133167021,03136661257

روشهاي پرداخت

صفحه اصلی / روشهاي پرداخت

روشهای پرداخت هزینه سرویسهای ایکام

شرکت ایکام با بهره گیری از یک نرم افزار قوی حسابداری تحت وب جهت محاسبه و صدور فاکتورهای مربوط به هزینه های سرویسهای خریداری شده ، امکان خرید خدمات را در 24 ساعت شبانه روز فراهم آورده است . شما با خرید آنلاین ازفروش الکترونیک سرویسهای هاست و دامنه و گواهینامه SSL میتوانید فاکتور خود و همچنین تخفیف مربوط به سرویس خریداری شده را ثبت و با پرداخت آنلاین هزینه آن ، سرویس بصورت آنلاین برای ایجاد میگردد . هم اینک سرویسهای فروش 24 ساعته ما شامل :

میشود .

پرداخت آنلاین

شما به محض ثبت سفارش در سیستم فروش الکترونیک سرویسهای هاست و دامنه و گواهینامه SSL و صدور فاکتور مربوطه میتوانید با انتخاب روش پرداخت آنلاین ، متوانید با استفاده از کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب (تمامی کارتهای بانکی) که رمز اینترنتی آن را فعال نموده باشید ، اقدام به پرداخت آنلاین سرویس مورد نظر خود بنمایید . مزیت این روش نرفتن به بانک و یا خود پرداز و دریافت آنی سرویس مورد نظر است .

هم اکنون تمامی کارتهای شتاب در ایکام پذیرفته میشود :
خرید آنلاین در ایکام توسط تمامی کارتهای بانکی عضو شتاب

پرداخت از طریق کارت به کارت

شما دارای هر کدام از کارتهای بانکی که باشید میتوانید با مراجعه به یکی از دستگاههای خودپرداز مبلغ سرویس خود را به یکی از کارتهای زیر ، انتقال دهید :

  • 6221-0610-7852-6755 بانک پارسیان
  • 6104-3378-7138-1123 بانک ملت

واریز به حساب بانکی

با مراجعه به شعبه و یا مرجعه به وب سایت بانک خود میتوانید مبلغ سرویس را به حساب بانکی : 1610163972 نزد بانک ملت به نام رامین اعتمادی پور واریز نمائید . مبالغي كه بصورت واريز به حساب پرداخت ميگردد را پس از پرداخت به ما اطلاع دهيد تا در اسرع وقت سرويس شما را برايتان فعال كنيم

پرداخت از طريق Paypal

جهت مشتريان خارج از كشور ، امكان پرداخت مبلغ از طريق دروازه پرداخت مشهور Paypal فراهم آمده است . مشترياني كه سرويس خود را سفارش ميدهند و امكان خريد از طريق كارتهاي اعتباري و يا Paypal را دارند ميتوانند گزينه پرداخت از طريق Paypal را انتخاب نمايند و هزينه خود را به حساب ما واريز نمايند . پرداخت از طريق Paypal بصورت آنلاين است و پس از تائيد واريز پول توسط Paypal سرويس خريداري شده شما بصورت آنلاين ايجاد ميگردد و تحويل شما ميشود .

ایکام پذیرنده انواع کارتهای بانکی بین المللی و پی پل :
ایکام پذیرنده انواع کارتهای بانکی بین المللی

ارتباط با ما

شرکت ایکام

09133167021