سرویسهای هاست و ثبت دامنه و طراحی سایت با 14 سال سابقه
تماس با ما: 09133167021,03136661257

قوانين و شرايط

صفحه اصلی / قوانين و شرايط
قوانين و شرايط استفاده از سرويسهاي ايكام

قوانين و شرايط استفاده از سرويسهاي ايكام

1.تاریخ قسط ها در ايمیل ارسال شده به مشتری و همچنين در صفحه سفارش مشخص میباشد .مشتری موظف به پرداخت هزینه فاکتور در اسرع وقت میباشد و در صورت تاخیر در پرداخت از تاریخ صدور فاکتور، هر گونه ضرر و زیان ناشی از تاخیر در پرداخت ، متوجه ایکام نخواهد شد . در صورتی که هزینه تا تاریخ واریزاعلام شده واریز نگردد ، دسترسي به سايت براي 5 روز بدون اطلاع قبلی بسته خواهد شد و پس از عدم پرداخت پس از 5 روز سرويس كلا حذف خواهد شد. در صورتیکه هزینه تمدید دامنه پس از زمان مقرر تمدید پرداخت شود ، ایکام مسئولیتی بابت تمدید دامنه مذکور نخواهد داشت.
2.قرارداد فقط با پرداخت هزینه قابل تمدید است و به دلیل مکانیزه شدن سیستم ، در صورت عدم پرداخت ارائه سرویس قطع خواهد شد .
3.در صورت عدم تمایل به تمدید ، در صورت نیاز به بک آپ (نسخه پشتیبانی) باید قبل از اتمام قرارداد تهیه گردد. پس از اتمام قرارداد تنها امکان دسترسی به اطلاعات ، تمدید مجدد سرویس میباشد.
4. مسئوليت تمامي مطالب و تصاوير ارائه شده در سايتها به عهده صاحب سایت مي باشد و ایکام مسئوليتي در اين زمينه نمي پذيرد
5. فرد خریدار شخصا مسئول نگهداري شناسه و رمز عبور خود مي باشد در صورت لو رفتن يا واگذاری اطلاعات ورود به کنترل پنل و خربکاری های ناشی از آن ، ايكام هیچگونه مسئولیتی را قبول نمیکند. در اين صورت بهتر است در اسرع وقت موضوع را با ما در ميان بگذاريد تا اقدامات پيشگيري بعمل آيد.
6. در سیستم فروش ، هر کاربر قادر خواهد بود پس از ورود به مرکز کنترل و حسابداری خود ، تمامی اطلاعات دامنه ، از قبیل رمز عبور دامنه ، اطلاعات مربوط به Whois و DNS های دامنه ، ترانسفر کردن دامنه و ... را بدون دخالت ايكام را مدیریت نماید ، به همین دلیل شرکت ايكام هیج دخالتی در این امور نخواهد داشت.
7. قطع سرويس توسط ايكام به علت تخلف از اين مقررات و تخلف از موافقت نامه و یا انصراف خریدار موجب بازگرداندن مبلغ پرداخت شده ، نمي گردد
8. پشتیبانی ایکام، فقط پاسخگوی مشکلات و سئوالات در مورد هاست و سرویسهای هاستینگ خواهد بود . ايكام هیچ ساپورتی در خصوص برنامه نویسی و ... به شما ارائه نخواهد داد .
9. تمامی مدارک ثبت شده در شرکت ، از قبیل ایمیل ، IP و ... از نظر قانونی معتبر بوده و در صورت بروز هرگونه مشکل ، قابل استفاده خواهد بود پهنای باند هر پلان مشخص میباشد ودر صورتی که پهنای باند سایتی تمام شود ، آن سایت به صورت اتوماتیک مسدود خواهد شد . در این صورت سایت فقط با خرید پهنای باند اضافه فعال خواهد گردید .در غیر این صورت تا پایان ماه ، مسدود خواهد بود .
10. به دلیل استفاده از سیستم تخفیفات و واريز مبالغ پرداختي به حسابهاي شركتي  ، هزینه واریز شده به هیچ وجه قابل عودت نیست.
11. پلان هایی که دارای دامنه مجانی میباشند ، دامنه مجانی آنها فقط در صورتی که سفارش با همان دامنه تکمیل گردد ، رایگان خواهد بود و در صورتی که دامنه دیگری به جز دامنه ذکر شده در مشخصات پلان ، به همراه پلان سفارش داده شود ، دامنه مجانی قابل ثبت نخواهد بود.
12. ايكام حق دارد محتویات این صفحه را در صورت لزوم ، در هر زمانی تغییر دهد و تمامی مشتریان این شرکت موظف به خواندن و توجه به بندهای ذکر شده در این صفحه میباشند ثبت نام در سیستم به منزله مطالعه كامل شرایط و همچنين موارد ذكر شده در موافقت نامه و ضوابط و مورد تاييد بودن تمامي موارد فوق از سوي شما خواهد بود.
13.در مورد سرويسهاي طراحي سايت تمامي تائيديه ها و تحويل سايت مورد طراحي بصورت الكترونيكي بوده و ملاك عمل تيكت هاي ارسالي از طرف ايكام ميباشد . افراد و شركتهايي كه سفارش طراحي سايت ميدهند بايستي توجه داشته باشند كه وب سايت طراحي شده بر اساس تائيد آنها بوده و پس از آپلود هر بخشي از وب سايت در صورتيكه مشتري پس از 24 ساعت نظري در مورد تغييرات انجام شده نداشته باشد مبني بر تائيد وي بوده و تغييرات بعدي مستلزم پرداخت هزينه از طرف سفارش دهنده خواهد بود
14-خریداران ملزم به رعایت توافق نامه ایکام میباشند.
15-شرکت ایکام موظف به ارائه کنترل پنل با امکانات معمول و یا انجام سرویسهای تغییر DNS و تغییر Whois در خصوص دامنه های فاقد کنترل پنل میباشد . تمامی این امکانات فقط در محدوده وب سایت شرکت ایکام خواهد بود و هیچ گونه دسترسی برروی سایتهای ثالث به مشتری جهت مدیریت دامنه ارائه نخواهد شد.

 

ارتباط با ما

شرکت ایکام

09133167021