سرویسهای هاست و ثبت دامنه و طراحی سایت با 14 سال سابقه
تماس با ما: 09133167021,03136661257

ایکام گسترده ترین ارائه دهنده گواهینامه SSL در ایران

صفحه اصلی / وبلاگ ایکام

ايكام | گواهينامه SSL

ایکام گسترده ترین ارائه دهنده گواهینامه SSL در ایران

ایکام گسترده ترین ارائه دهنده گواهینامه SSL در ایران
21/08/1391 | نویسنده: dataecom

گواهینامه SSL یکی از پرفروشترین محصولات شرکت ایکام میباشد . شرکت ایکام با امکان ارائه بیش از 20 نوع گواهینامه SSL در ایران ، در حال حاضر گسترده ترین ارائه دهنده گواهینامه SSL در ایران میباشد . در حال حاضر گواهینامه های بیش از 5 شرکت صادر کننده گواهینامه SSL (اصطلاحا CA) میباشد . این 5 شرکت عبارتند از :

همچنین شرکت ایکام ارائه دهنده سرویس صدور آنی و آنلاین انواع گواهینامه های SSL میباشد . تمامی گواهینامه های SSL که از نوع Domain Validation میباشند و نیاز به مدارک مربوط به Business شما برای صدور ندارند ، در سیستم آنلاین فروش گواهینامه SSL بصورت آنلاین صادر میگردند . سیستم صدور آنلاین گواهینامه SSL به محض دریافت اطلاعات مربوط به CSR شما و اطلاعات فرد مالک گواهینامه SSL ، اطلاعات را به شرکت صادر کننده SSL ارسال میکند . اطلاعات ارسالی توسط CA بررسی شده و برای فرد مالک گواهینامه SSL ، گواهینامه SSL صادر و به ایمیل وی ارسال میگردد . 

تمامی انواع گواهینامه SSL صادر شده در وب سایت ایکام دارای کنترل پنل باتمامی امکانات میباشند . این امکانات دقیقا بر اساس امکانات کنترل پنل گواهینامه SSL در وب سایت CA میباشد . شرکت ایکام این امکانات را جهت جلوگیری از بروز مشکلات تحریم برروی گواهینامه های صادر شده از طریق این شرکت ، برای مشتریان گواهینامه SSL فراهم آورده است تا مشتریان گواهینامه SSL شرکت با خیال راحت گواهینامه های SSL خود را مدیریت کنند .
برخی از این امکانات عبارتند از : دریافت دوباره گواهینامه ، Reissue نمودن گواهینامه ، تمدید آنلاین گواهینامه و ....

شرکت ایکام تمامی گواهینامه های SSL خود را با نازلترین قیمت خدمت مشتریان گرامی ارائه میدهد . دلیل این ارائه ارزانتر آن است که شرکت ایکام با انعقاد قرارداد Partner با شرکتهای صادر کننده گواهینامه SSL توانسته است تخفیف بسیار مناسبی را دریافت کند . به همین جهت شرکت ایکام میتواند قیمت های غیر قابل رقابتی را در زمینه گواهینامه های SSL به مشتریان خود ارائه دهد .

دپارتمان تجارت الکترونیک شرکت ایکام
http://dataecom.com/ecommerce_soloutions.html

SSL | گواهینامه SSL | فروش آنلاین SSL | صدور آنلاین SSL