سرویسهای هاست و ثبت دامنه و طراحی سایت با 14 سال سابقه
تماس با ما: 09133167021,03136661257

تخفیف 33 درصدی برای ثبت دامنه co

صفحه اصلی / وبلاگ ایکام

ايكام | كوپنهاي تخفيف | ثبت دامنه

تخفیف 33 درصدی برای ثبت دامنه co

تخفیف 33 درصدی برای ثبت دامنه co
01/06/1391 | نویسنده: dataecom

شرک ایکام یکی از اولین ارائه دهندگان دامنه .co در ایران بوده است . همچنین ما همواره برای ثبت دامنه .co تخفیف داشته ایم . این بار نیز برای دامنه .co تخفیف ویژه 33% را برای شما مشتری گرامی در نظر گرفته ایم .
مشتریان ارجمند میتوانند با استفاده از سیستم فروش الکترونیک هاست و دامنه و سرویسهای ایکام اقدام به سفارش دامنه .co بنمایند و یا از طریق لینک مستقیم ثبت دامنه .co دامنه مورد نظر خود را سفارش دهند . 

پس از ثبت سفارش دامنه توسط سیستم فروش الکترونیک هاست و دامنه و سرویسهای ایکام ، سیستم از شما درخواست اطلاعات کاربری و ثبت آن ، مینماید . 
پس از ورود اطلاعات مربوط به کاربری خود در سیستم و ثبت نام (مشتریان قبلی ایکام نیازی به ثبت نام ندارند و میتوانند مستقیما با کد کاربری خود وارد سیستم فروش الکترونیک هاست و دامنه بشوند) ، سیستم فاکتور ثبت دامنه به قیمت اصلی و بدون تخفیف را صادر میکند .
در این بخش شما میتوانید با وارد نمودن کوپن تخفیف co33 در بخش مربوط به کوپن تخفیف ، برروی مبلغ فاکتور خود را به مقدار 33% تخفیف بگیرید .

سیستم ثبت دامنه ، فاکتور ثبت دامنه شما را بصورت اتوماتیک و آنلاین تصحیح نموده و شما میتوانید مبلغ آن را پرداخت نمائید .

با پرداخت مبلغ فاکتور ، دامنه شما بصورت آنلاین و آنی ثبت میگردد . یک ایمیل حاوی اطلاعات مربوط به فاکتور و مبلغ آن و یک ایمیل حاوی اطلاعات مربوط به پرداخت شما و در نهایت ایمیلی حاوی اطلاعات دامنه ثبت شده شما ، بصورت اتومانیک ارسال میگردد .

دامنه .co دارای یک کنترل پنل با تمامی امکانات برروی سایت ایکام میباشد . شما برای دسترسی به کنترل پنل دامنه .co باید به  سیستم فروش الکترونیک هاست و دامنه و سرویسهای ایکام  لاگین نمائید و در بخش دامنه ها برروی مدیریت دامنه .co خود کلیک نمائید .

شرکت ایکام همواره برروی ثبت دامنه های بین المللی خود تخفیفهای متعددی را ارائه میدهد که شما میتوانید به صفحه قیمت دامنه های ایکام مراجعه کنید .

دپارتمان ثبت دامنه شرکت ایکام
http://dataecom.com/domain_registration.html

ثبت دامنه | ثبت دامنه ارزان | کوپن تخفیف ثبت دامنه | کوپن تخفیف