سرویسهای هاست و ثبت دامنه و طراحی سایت با 14 سال سابقه
تماس با ما: 09133167021,03136661257

ماهنامه تیرماه 1392

صفحه اصلی / وبلاگ ایکام

ايكام | كوپنهاي تخفيف | هاست لينوكس | ثبت دامنه

ماهنامه تیرماه 1392

ماهنامه تیرماه 1392
02/04/1392 | نویسنده: dataecom

بسیار خوشحالیم که ماهنامه تیرماه 1392 را خدمت شما ارائه میدهیم . همانگونه که در صفحه فیس بوک شرکت ایکام و پورتال پشتیبانی مشتریان هم اعلام گردیده بوده است ، این ماهنامه حاوی خبرهای جدیدی است که خدمت شما اعلام میگردد :

خبرهای جدید :

ارائه 3 نوع دامنه جدید در شرکت ایکام 

3 دامنه جدید دیگر به لیست دامنه های قابل ثبت در ایکام افزوده شد . این دامنه ها عبارتند از :

دامنه کشور فرانسه
دامنه .fr مخصوص کشور فرانسه ، هم اکنون شرکت ایکام بعنوان یکی از معدود شرکتهای ایرانی ارائه دهنده دامنه مربوط به کشور فرانسه میباشد . برای ثبت مستقیم دامنه کشور فرانسه به لینک : ثبت آنلاین دامنه فرانسه ، مراجعه کنید و برای مشاهده قیمت ثبت دامنه فرانسه به لینک  لینک قیمتهای دامنه مراجعه کنید .

دامنه کشور سوئیس
شرکت ایکام هم اکنون دامنه .ch که مربوط به کشور سوئیس است را بصورت آنلاین ثبت مینماید . شما مشتری گرامی میتوانید از طریق لینک ثبت آنلاین دامنه سوئیس ، مراجعه کنید و برای مشاهده قیمت ثبت دامنه کشور سوئیس به لینک  لینک قیمتهای دامنه مراجعه کنید . شرکت ایکام تنها ارائه دهنده این دامنه در ایران است . 

دامنه کشور سنگاپور
شرکت ایکام اقدام به ارائه سرویس جدید ثبت دامنه کشور سنگاپور .sg نموده است . این دامنه هم اکنون بصورت آنلاین در ایکام ثبت میگردد . مشتریان میتوانند از طریق لینک مستقیم ثبت دامنه سنگاپور اقدام به ثبت دامنه مذکور بنمایند و یا با استفاده از لینک  لینک قیمتهای دامنه ، قیمت آنرا مشاهده نمایند . شرکت ایکام تنها ارائه دهنده این دامنه در ایران است .

ارائه سرویس بک آپ سرور 
شرکت ایکام برروی تمامی سرویسهای هاست لینوکس خود ، اقدام به نصب و راه اندازی بک آپ سرور جداگانه نموده است . این سرویس از مدتی پیش فعال بوده است و بسیاری از مشتریان هاست لینوکس ، از آن استفاده مینموده اند . هر کدام از سرویسهای هاست لینوکس به همان میزان هاست خریداری شده دارای بک آپ سرور هستند که با استفاده از نرم افزار بسیار قدرتمند R1Soft از اطلاعات هاست شما بصورت اتوماتیک بک آپ تهیه میکنند . برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک بک آپ سرور برروی هاست لینوکس مراجعه کنید .

اطلاع رسانی از طریق SMS
همانگونه که در اطلاعیه های قبلی از طریق ایمیل ، و درج در سایت و صفحه فیس بوک ایکام هم به اطلاع همه مشتریان عزیز رسیده است ، از این پس صدور فاکتور و همچنین اخبار ویژه و مهم از طریق پیامک (SMS)  به موبایل مشتریان ارجمند ارسال میگردد . ملاک شماره ای که ما پیامک را به آن ارسال میکنیم شماره است که شما در پورتال مشتریان ، ثبت نموده اید . اگر شماره موبایل خود را وارد ننموده باشید و یا شماره شما فعال و در دسترس نباشد طبیعتا آن پیامک حساس را دریافت نخواهید نمود . به همین دلیل اکیداً توصیه میشود همین امروز اقدام به تغییر شماره تلفن خود در سایت به یک شماره موبایل فعال و در دسترس بنمائید تا پیامک های ارسالی از طرف ایکام را از دست ندهید . برای ویرایش اطلاعات کاربری خود به لینک : پورتال مشتریان ایکام مراجعه کنید .تخفیفهای مخصوص تیرماه 

شرکت ایکام همواره سعی در ارائه سرویسهای متنوع و قدرتمند با قیمت ارزان به مشتریان خود داشته است . شعار ایکام سرویسهای پرقدرت و ارزان قیمت میباشد . به همین دلیل همواره شرکت ایکام در صفحه مخصوص تخفیفهای خود ، و در صفحه فیس بوک خود و در پورتال پشتیبانی مشتریان ایکام ، تخفیف های خود را ارائه میدهد . 

تخفیف های این ماه ایکام :

هاست :

40% تخفیف ویژه ویژه اعیاد شعبانیه 
با تبریک مجدد به مناسبت اعیاد شعبانیه ، شرکت ایکام اقدام به ارائه 40% تخفیف ویژه برای سرویسهای پرفروش هاست لینوکس نموده است . این سرویسها شامل :

میشود . برای سفارش این سرویسها میتوانید از لینک بالا اقدام به خرید کنید یا از طریق صفحه ویژه هاست لینوکس اقدام به خرید نمایید . کوپن تخفیف برای 40% تخفیف ویژه Ghaem میباشد .
لازم به ذکر است که مهلت استفاده از این تخفیف استثنایی فقط تا ساعت 12 شب نیمه شعبان (فردا شب) میباشد . 


ثبت دامنه :

سرویسهای ثبت دامنه در تیرماه نیز دارای 7 کوپن تخفیف است ! لیست کوپنهای تخفیف ثبت دامنه به قرار زیر است :

12% تخفیف ویژه برای ثبت ، تمدید و ترانسفر دامنه .com,.net
شرکت ایکام اقدام به ارائه تخفیف ویژه برای ثبت ، تمدید و ترانسفر دامنه .com,.net تا 19 تیرماه با کوپن تخفیف comnet12 نموده است :  لینک قیمتهای دامنه

40% تخفيف برای ثبت دامنه .org
کوپن تخفیف : org40 مهلت استفاده 7 تیرماه (5 روز دیگر) :  لینک قیمتهای دامنه

60% تخفيف برای ثبت دامنه .co
کوپن تخفیف : co60 مهلت استفاده 7 تیرماه (5 روز دیگر) :  لینک قیمتهای دامنه

59% تخفيف برای ثبت دامنه .biz
کوپن تخفیف : biz59 مهلت استفاده 7 تیرماه (5 روز دیگر) :  لینک قیمتهای دامنه

40% تخفيف برای ثبت دامنه .info
کوپن تخفیف : info40 مهلت استفاده 7 تیرماه (5 روز دیگر) :  لینک قیمتهای دامنه

60% تخفيف برای ثبت دامنه .asia
کوپن تخفیف : asia60 مهلت استفاده 7 تیرماه (5 روز دیگر) : لینک قیمتهای دامنه


با تشکر از شما
راههای ارتباطی با ایکام
انجمن عمومی ایکام

ماهنامه | سرویسهای جدید | ثبت دامنه کشورها | کوپن تخفیف | خبرنامه | ثبت دامنه | تخفیف هاست | هاست ارزان | هاست لینوکس | اعیاد ش