سرویسهای هاست و ثبت دامنه و طراحی سایت با 14 سال سابقه
تماس با ما: 09133167021,03136661257

یک گواهینامه جدید دیگر در شرکت ایکام COMODO InstantSSL

صفحه اصلی / وبلاگ ایکام

ايكام | گواهينامه SSL

یک گواهینامه جدید دیگر در شرکت ایکام COMODO InstantSSL

یک گواهینامه جدید دیگر در شرکت ایکام COMODO InstantSSL
07/01/1392 | نویسنده: dataecom

شرکت ایکام ارائه دهنده متنوع ترین گواهینامه SSL در ایران میباشد . شرکت ایکام هم اکنون یک گواهینامه SSL دیگر را به جمع محصولات خود اضافه نموده است . گواهینامه COMODO InstantSSL یک گواهینامه SSL از نوع Business Validation  میباشد . 
گواهینامه COMODO Instant SSL دارای قابلیتهای بسیاری میباشد و در عین حال قیمت ارزانی نیز دارد . این گواهینامه SSL از مرورگرهای بسیار مشهور دنیا پشتیبانی میکند و همچنین از مرورگر موبایل نیز پشتیبانی میکند . 
این گواهینامه SSL نیز همانند بقیه گواهینامه های SSL بصورت آنلاین در سایت فروش الکترونیک گواهینامه SSL بفروش میرسد و پروسه دریافت این گواهینامه بصورت آنلاین میباشد ولی بعلت آنکه این گواهینامه SSL یک گواهینامه SSL از نوع Business Validation میباشد ، شما نیاز به ارائه مدارک ثبت شرکت خود برای دریافت گواهینامه دارید .
زمان صدور این گواهینامه پس از ارسال مدارک درخواستی ، 2 تا 3 روز کاری میباشد . همچنین این گواهینامه SSL دارای یک Site Seal بصورت پویا برروی سایت شما میباشد که برروی Site Seal نام شرکت ثبت میگردد .
همچنین این گواهینامه SSL دارای 50,000$  Warranty میباشد که در صورت شکست گواهینامه SSL شرکت صادر کننده (COMODO)  به شما پرداخت خواهد نمود .

جهت مشاهده قیمت و سفارش آنلاین به لینک : گواهینامه های SSL شرکت COMODO مراجعه کنید .

همچنین شما میتوانید اطلاعات و اخبار و انجمنهای بحث و گفتگوی ایکام در زمینه گواهینامه SSL در لینک : انجمنهای بحث و گفتگوی گواهینامه SSL را مطالعه کنید و گواهینامه مناسب سایت خود را انتخاب نمائید .

دپارتمان گواهینامه SSL شرکت ایکام
http://dataecom.com/ssl.html

گواهینامه SSL | خرید SSL | COMODO | InstantSSL | صدور آنلاین گواهینامه SSL | ایکام