سرویسهای هاست و ثبت دامنه و طراحی سایت با 14 سال سابقه
تماس با ما: 09133167021,03136661257

60 درصد تخفیف ویژه برای دامنه pro

صفحه اصلی / وبلاگ ایکام

ايكام | كوپنهاي تخفيف | ثبت دامنه

60 درصد تخفیف ویژه برای دامنه pro

60 درصد تخفیف ویژه برای دامنه pro
01/06/1391 | نویسنده: dataecom

ثبت دامنه های جدید یکی از سرویسهای همیشگی ایکام بوده است . ایکام همواره سرویسهای جدید و روز دنیا را برای مشتریان فارسی زبان خود در سرتاسر دنیا ارائه میدهد . یکی از این سرویسهای بسیار جدید ، ثبت دامنه .pro میباشد . 
دامنه pro جهت وب سایت ها و افرادی که دارای تخصص حرفه ای میباشند ، در نظر گرفته شده است . البته در حال حاضر هر فردی میتواند دامنه pro را در وب سایت ایکام بصورت آنلاین رجیستر نماید .
یکی از خصوصیت هاب بارز دامنه pro جدید بودن این دامنه است . به عبارت دیگر شما میتوانید بسیاری از نامهایی که هنوز ثبت نشده اند را با پسوند .pro ثبت نمایید . 

لینک مستقیم ثبت دامنه pro در سیستم فروش الکترونیک هاست و ثبت دامنه و سرویسهای شرکت ایکام به شما کمک میکند که نام مورد نظر خود را که تابحال با هیچ پسوندی نمیتوانستید ثبت نمایید را براحتی با پسوند .pro ثبت نمائید . 

پس از انتخاب نام مورد نظر خود با پسوند pro که توسط فرد دیگری ثبت نشده است (به کمک سیستم جستجوی دامنه شرکت ایکام ) به سرعت اقدام به ثبت اطلاعات خود در سایت ایکام نمائید (در صورتیکه قبلا مشتری ما بوده اید و یا در سیستم فروش الکترونیک هاست و دامنه ما ثبت نام نموده اید فقط با ورود اطلاعات کاربری خود ، در سیستم لاگین نمائید ) .

فاکتور ثبت دامنه pro شما بصورت اتوماتیک صادر میشود . در این بخش با وارد نمودن کوپن تخفیف pro60 اقدام به دریافت 60% برای ثبت دامنه pro از ایکام بنمائید . پس از ثبت کوپن تخفیف مبلغ فاکتور شما کاهش پیدا میکند . 

شما با پرداخت مبلغ فاکتور از طریق کارتهای عضو شتاب که پرداخت اینترنتی آن فعال شده باشد ، بصورت آنلاین دامنه pro خود را با مالکیت 100% ثبت خواهید  نمود .

شما همواره میتوانید قیمتهای ثبت ، تمدید دامنه و ترانسفر دامنه را به همراه تخفیف های ارائه شده توسط ایکام را در لینک قیمت ثبت دامنه ایکام مشاهده نمائید .

دپارتمان ثبت دامنه ایکام
http://dataecom.com/domain_registration.html

ثبت دامنه | ثبت دامنه ارزان | کوپن تخفیف ثبت دامنه | کوپن تخفیف | انواع دامنه